Asset 18

مزوتراپی

Asset 18

جوان سازی پوست و تقویت موی سر با روش مزوتراپی توسط بهترین دستگاه های پزشکی و اساتید ایران در زمینه مزوتراپی

مزوتراپی

کاربرد های مزوتراپی

مزوتراپی یک روش قدیمی و بسیار مؤثری می‌باشد که به صورت مستقیم مواد مورد نیاز بخش مربوطه را به داخل بدن تزریق می‌کنند.
در طی این روش، وقتی قسمت مربوطه از طریق مزوتراپی مواد موردنیاز برای عملکرد بهتر خود را دریافت می‌کند، آن بخش تقویت می‌شود.
بهتر است ابتدا به کاربردهای مزوتراپی بپردازیم سپس درمورد این روش و مزایای آن و همچنین نتایج ایجاد شده توسط این روش صحبت کنیم:

• قطع ریزش مو
• رشد مجدد موها
• تقویت فولیکول‌های مو
• کمک به رشد سریع‌تر مو
• جوانسازی پوست
• رفع چین و چروک پوست‌
• از بین بردن جای جوش و اسکار
• رفع سلولیتی بدن
• افزایش استحکام پوست
• لاغری موضعی

• پیشگیری از مشکلات پوستیمزوتراپی شامل آمپولی مخصوص است که حاوی سرم‌ها و کوکتل‌های ویژه ترمیمی پوست می‌باشد، آن‌ها به کمک تکنیک‌های خاصی به داخل پوست وارد می‌شوند و آرام آرام در جای جای مختلف پوست تزریق می‌شوند.
پس از تزریق این مواد، پوست برای بهبود عملکرد خود، کلاژن‌سازی و الاستین پوست را افزایش می‌دهد و بدین صورت پوست ترمیم می‌شود.
افزایش کلاژن‌سازی پوست نتیجه اثربخشی مواد مزوتراپی می‌‌باشد.
معمولاً نتایج مزوتراپی از همان روزهای اول مشخص می‌شود و در نهایت تا چند هفته بعد کامل می‌شود.
برای تقویت موها نیز، به کمک آمپول‌های مخصوص، مواد مزوتراپی سر را به آرامی به داخل پوست تزریق می‌کنند و سبب تقویت موهای سر می‌شوند.
در واقع مواد مزوتراپی سر، هر آنچه که فولیکول‌های مو به آن نیاز دارند را به آن‌ها می‌رسانند، به همین دلیل باعث تقویت موهای سر، درمان ریزش سکه‌ای، کاهش ریزش مو و قطع آن و رشد مجدد موهای بخش مربوطه می‌شود.
همچنین مزوتراپی برای کاهش چربی‌ها نیز با هدف آب کردن چربی‌ها به داخل لایه چربی‌ها تزریق می‌شود و فرد به مرور دچار کاهش سایز می‌شود.
از طرفی سلولیتی یکی از مشکلات شایع زنان است که به کمک مزوتراپی قابل رفع می‌‌باشد.
کلینیک  تخصصی زیبایی رز ایرانیان یکی از معدود کلینیک‌هایی است که با استفاده از مواد مزوتراپی بسیار عالی و مرغوب اقدام به انجام مزوتراپی اصولی می‌کند.
در تمامی مواردی که در بالا ذکر کردیم مزوتراپی می‌تواند نقش بسیار حائز اهمیتی داشته باشد، به ویژه در تقویت موها، اما در مورد ترمیم و رفع مشکلات وزنی و پوستی افراد، می‌تواند هم نقش اصلی داشته باشد و هم به عنوان یک روش درمانی مکمل به کار رود.
به ویژه در مورد لاغری که علاوه بر روش مزوتراپی، در این کلینیک روش‌های لاغری بسیار حرفه‌ای و فوق‌تخصصی‌ دیگری نیز ارائه می‌شوند که نتیجه ایده‌آلی به فرد می‌دهند.

مزوتراپی چیست؟

مزوتراپی شباهت زیادی به میکرونیدلینگ دارد؛ به این صورت که ما در بخش میکرونیدلینگ گفتیم که دستگاه درماپن به کمک سوزن‌هایی کانال‌های ریز بر روی پوست ایجاد می‌ک‌ند و قبل از انجام آن می‌توان از سرم‌ها و کوکتل‌ها بر روی پوست استفاده کرد تا در هنگام وارد شدن سوزن به داخل پوست، سرم‌ها و کوکتل‌های مالیده شده بر روی پوست نیز وارد لایه‌های داخلی پوست شوند.
اما در روش مزوتراپی ما مستقیماً از طریق دستگاه‌های مزوتراپی مواد مورد نیاز برای بهبود عملکرد پوست را به داخل پوست تزریق می‌کنیم.
در روش مزوتراپی، استفاده از سرم‌ها و کوکتل‌های مرغوب نقش بسیار مهمی در نتیجه کار دارد.
اگر در مورد مزوتراپی تحقیق درستی کنید و نمونه کارهای زیادی را از نزدیک ببینید، متوجه خواهید شد که نتیجه‌دهی برخی از کلینیک‌ها بسیار عالی و باورنکردنی هستند، تا حدیکه بیماران به بهبود بالای ۸۰ درصد رسیده‌‌اند.
اغلب این کلینیک‌ها از بهترین نوع مواد مزوتراپی موجود در بازار استفاده می‌کنند به همین دلیل تمام شرایط لازم برای بهبود مشکل فرد ایجاد می‌شود.
و این در حالی است که بسیاری از کلینیک‌های دیگر از مواد مزوتراپی معمولی‌ای استفاده می‌کنند و سبب نتایج چندان عالی‌ای نمی‌شوند.
در کلینیک تخصصی زیبایی رز ایرانیان، کادر فوق‌تخصص زیبایی رز ایرانیان با استفاده از بهترین دستگاه‌های مزوتراپی و همچنین با بهره‌گیری از برترین و خاص‌ترین مواد مزوتراپی اقدام به درمان مشکلات پوستی افراد می‌کنند.
به همین دلیل در آلبوم مزوتراپی کلینیک زیبایی رز ایرانیان نتایج بسیار درخشنده‌ای ثبت شده است که پس از حضور در کلینیک شاهد آن‌ها خواهید بود.
برای تعیین نوبت می‌توانید با شماره‌های درج شده در سایت در تایم اداری تماس بگیرید تا مشاورین ما شما را به بهترین شکل یاری کنند.

بهترین روش برای مزوتراپی

اکنون قصد داریم به بررسی بهترین روش برای مزوتراپی بپردازیم.
تمامی کلینیک‌ها و مطب‌هایی که مزوتراپی انجام می‌دهند، همگی با استفاده از سوزن‌های مخصوص مزوتراپی این کار را انجام می‌دهند.
اما تفاوتی که در نتیجه مزوتراپی کلینیک‌ها و مطب‌های مختلف روی می‌دهد علاوه تفاوت در نوع پوست‌ها، به چگونگی تزریق و نوع مواد مزوتراپی بستگی دارد.
در اغلب کلینیک‌ها و مطب‌ها از مواد مزوتراپی معمولی استفاده می‌کنند به همین دلیل در طی چند جلسه نتیجه نسبتاً معمول و متوسطی ایجاد می‌شود.
در کلینیک تخصصی رز ایرانیان بسته به هر نوع مشکلی که می‌توان برای درمان آن از مزوتراپی استفاده کرد، مواد مخصوص مزوتراپی خاص با بهترین کیفیت ممکن تهیه شده‌‌ است تا به مراجعین مزوتراپی کلینیک رز ایرانیان بهترین خدمات مزوتراپی ارائه شود و سبب نتایج درخشانی شود.

بهترین دستگاه برای مزوتراپی

مزوتراپی دستگاه مخصوص و ساده‌ای جهت تزریق مواد مزوتراپی به داخل بدن دارد، که پیشنهاد می‌شود حتماً از دستگاه مخصوص آن استفاده شود.
زیرا در بسیاری از کلینیک‌ها و مطب‌ها شاهد این هستیم که از آمپول‌های ساده جهت تزریق مواد مزوتراپی به داخل پوست استفاده می‌کنند.
و این در حالی است که دستگاه اصلی مزوتراپی قابلیت تنظیم عمق تزریق مواد مزوتراپی را دارا می‌‌باشد که به کمک این قابلیت می‌توان مطمئن شد که مواد مزوتراپی در جای درست خود تزریق شده‌اند.
روند انجام مزوتراپی با دستگاه مزوتراپی بسیار راحت و سریع می‌‌باشد.
همچنین استفاده از این دستگاه برای مزوتراپی بخش‌های گوناگون، مانع از هدر رفتن مواد با ارزش مزوتراپی می‌شود.
به همین دلیل توصیه می‌کنیم در مراکزی مزوتراپی را انجام دهید، که از دستگاه مخصوص مزوتراپی جهت تزریق مزوتراپی استفاده می‌کنند.

خدمات کلینیک رز ایرانیان جهت مزوتراپی

کلینیک تخصصی زیبایی رز ایرانیان، در زمینه مزوتراپی از بهترین دستگاه‌های تزریق مواد استفاده می‌کند.
این کلینیک با فراهم کردن بهترین مواد مزوتراپی که کاملاً به صورت تخصصی عمل می‌کنند، باعث ایجاد نتایج رضایت‌بخش زیادی شده است.
تمامی مراجعینی که تمایل به انجام مزوتراپی در کلینیک تخصصی زیبایی رز ایرانیان را دارند، می‌توانند با خیالی آسوده در مجهزترین کلینیک زیبایی ایران اقدام به انجام مزوتراپی کنند.

خدمات کلینیک رز ایرانیان جهت مزوتراپی

ویژگی دستگاه مزوتراپی

یک دستگاه مزوتراپی خوب و با کیفیت باید ویژگی‌های زیر را داشته باشد:
• دستگاه‌های مزوتراپی باید قابلیت تنظیم عمق تزریق مواد را داشته باشند تا با دقت زیادی تزریق این مواد به داخل پوست انجام بگیرد.
• از هدر رفتن مواد مزوتراپی جلوگیری کند، به همین دلیل باید در طراحی این دستگاه، این موضوع بسیار مهم لحاظ شده باشد، زیرا مواد مزوتراپی بسیار ارزشمند هستند.
• قابلیت تزریق سریع و آسان با دستگاه‌های مزوتراپی وجود داشته باشد.
مراجعین محترم کلینیک تخصصی رز ایرانیان می‌توانند با اطمینان خاطر از این موضوع که این کلینیک در تمامی زمینه‌ها از بهترین دستگاه‌های جهانی و روز دنیا استفاده می‌کند، اقدام به مزوتراپی در این کلینیک بکنند.

ویژگی مزوتراپی نسبت به دیگر روش‌ها

مزوتراپی یک روش کاملاً غیرتهاجمی می‌‌باشد که مواد مورد نیاز پوست به داخل پوست تزریق می‌شوند.
در این روش غیرتهاجمی، پوست تا حد زیادی تقویت می‌شود.
می‌توان از مزوتراپی به عنوان روش‌های مکمل درمانی استفاده کرد و به ترمیم پوست در جهت رفع مشکلات پوستی کمک کرد.
مزوتراپی نتیجه‌دهی عالی‌ای دارد و نیاز به گذراندن هیچ دوره نقاهتی ندارد.
اثردهی روش مزوتراپی در همان ابتدا مشخص می‌شود و تا چند هفته بعد نیز به دلیل تحریک کلاژن‌سازی ادامه دارد.
همچنین این روش بی‌عارضه باعث رفع مشکلات زیادی در پوست می‌شود.

چه کسانی می‌توانند از مزوتراپی استفاده کنند

همه افرادی که ازمشکلات مختلف پوستی خود رنج می‌برند، می‌توانند از این روش استفاده کنند.
زیرا مزوتراپی می‌تواند مشکلات پوستی‌ای نظیر: اسکار آکنه، بخیه و زخم، استریاهای قرمزو سفید، منافذ باز پوست و … را درمان کند.
از طرفی در حال حاضر یکی از بهترین و سریع‌ترین روش‌های ممکن در کاهش ریزش مو و یا قطع آن تزریق مواد مخصوص مزوتراپی به داخل سر می‌باشد.
همچنین می‌توانیم از مزوتراپی برای کاهش سایز و وزن افراد استفاده کنیم، مواد مزوتراپی لاغری با مواد مزوتراپی ترمیم پوست متفاوت هستند.
این روش لاغری بسیار طرفدار دارد.
اما در کلینیک رز ایرانیان ما روش‌های بسیار ساده و فوق‌العاده کارآمدی در جهت لاغری موضعی داریم که می‌توانید برای اطلاع از آن‌ها به بخش لاغری سایت مراجعه کنید.

چه کسانی نمی‌توانند از مزوتراپی استفاده کنند

گفتیم که اغلب افراد می‌توانند از مزوتراپی در رفع بسیاری از مشکلات پوست و مو خود و همچنین برای کاهش چربی‌های اضافی خود استفاده کنند.
اما گروهی از افراد که دچار مشکلات پوستی حادی هستند باید در کنار روش‌های دیگر از مزوتراپی بهره ببرند تا نتیجه عالی‌ای کسب شود.
تا الآن هیچ عارضه خاصی از مزوتراپی گزارش نشده است( به شرط استفاده از مواد مزوتراپی مرغوب و استاندارد)، به همین دلیل هیچ محدودیتی برای انجام آن وجود ندارد.

اما اگر دارای زخم فعال هستید و یا بیماری خاصی دارید بهتر است که ابتدا با پزشک خود مشورت نمایید.

هزینه مزوتراپی

دو سؤال بسیار مهم مراجعین ما در مورد هزینه‌های مزوتراپی از ما می‌پرسند:
• چرا هزینه مزوتراپی در کلینیک‌ها و مطب‌های مختلف متفاوت است؟
زیرا تعیین هزینه مزوتراپی بر اساس مواد مزوتراپی به کار رفته می‌باشد، کلینیک‌ها و مراکز زیبایی بر اساس مواد مزوتراپی خود هزینه‌ نهایی را مشخص می‌کنند.
• آیا هزینه رفع مشکلات پوستی با مزوتراپی مشمول بیمه می‌شود؟
خیر زیرا مزوتراپی جز فعالیت‌های زیبایی می‌‌باشد.

برای مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید
Asset 18

دستگاه جوانسازی پوست ترماژ

Asset 18

دستگاه ترماژ، به منظور افزایش کلاژن‌سازی بدون آسیب به پوست طراحی شده است. قدرت نفوذ این دستگاه برخلاف بسیاری از روش‌های تحریک کلاژن تا لایه‌های داخلی پوست است

لوکشین