Asset 18

لیفت صورت

Asset 18

یکی از مواردی که قطعاً در چهره افراد مسن به چشم می‌خورد، افتادگی صورت، نمایان شدن چین و چروک‌ها و اویزان شدن پوست است اما جای نگرانی نیست زیرا با روش لیفت صورت چهره ای شاداب و جوان تر خواهید داشت.

لیفت صورت چیست

یکی از مواردی که قطعاً در چهره افراد مسن به چشم می‌خورد، افتادگی صورت، نمایان شدن چین و چروک‌ها، خسته بودن چهره، آویزان شدن پوست و … است. تمامی این ‌موارد از علائم گذر عمر و افزایش سن هستند؛ که برای اغلب افراد بسیار آزاردهنده و ناراحت‌کننده می‌‌باشند، هر چند که عوامل زیادی در شدت این موارد دخیل هستند ولی به طور کلی می‌توانیم بگوییم که این روند طبیعی در همه افراد در سنین میانسالی قطعاً بروز خواهد کرد.

از مهمترین عللی که باعث بروز چین و چروک و پیری چهره می‌‌باشند، می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • کاهش کلاژن‌سازی پوست
 • کاهش حجم چربی زیر پوست
  هر دو این موارد از مهمترین مسائلی هستند که در صورت بروز در هر سنی افراد را با مشکلات ظاهری زیادی روبه‌‌رو می‌کنند.

کلاژن‌سازی در انسان‌ها با افزایش سن کم کم کاهش می‌‌یابد و این روند در انسان‌ها تاحدی ادامه می‌یابد که در پوست فرد نمایان می‌شود. نه تنها در افرادی که در سنین بالا هستند، بلکه در زنانی که دچار یائسگی می‌شوند نیز می‌توان این روند پیری زودرس را دید؛ زیرا با شروع یائسگی، هورمون استروژن کاهش می‌‌یابد و به دنبال آن جسم فرد رو به پیری می‌‌رود. از طرفی با گذر زمان با تغییرات داخلی بدن، قرار گرفتن زیاد در معرض نور خورشید و اشعه فرابنفش، نیروی جاذبه زمین و …. چربی‌های فرد رو به تحلیل می‌رود و باعث ایجاد چین و چروک بر روی صورت فرد می‌شود. امروزه با پیشرفت تکنولوژی، علم پزشکی در همه زمینه‌ها پیشرفت کرده است، به ویژه در زمینه پوست.

امروزه دستگاه‌های لیزر و ترمیم‌کننده زیادی برای بهبود کلاژن‌سازی و رفع عارضه‌های پیش آمده توسط شرکت‌های معتبر جهانی تولید شده‌اند که اکنون قصد داریم به تأثیر آن‌ها در به کار بردن از بین بردن علائم ذکر شده در بالا اشاره کنیم. لیفت صورت عنوانی است که به عملکرد این دستگاه‌ها می‌دهیم. لیفت صورت به معنی کشیدن پوست برای رفع چین و چروک‌ها و علائم ناشی از فقدان چربی و کلاژن پوست می‌‌باشد که پس از آن پوست فرد بار دیگر جوانتر و سفت‌‌تر می‌شود؛ هر چند که نیازی نیست تا افراد پس از پیری پوست اقدام به انجام لیفت صورت کنند، بلکه با انجام زودتر از موعد نیز می‌توان از روند پیری پوست جلوگیری کرد.

از جمله فعالیت‌هایی که امروزه بسیار طرفدار دارد و در جهت افزایش زیبایی فرد صورت می‌گیرد، لیفت صورت می‌باشد که اکنون قصد داریم به بررسی روش‌ها،کاربردها، دستگاه‌های لیفت صورت، بهترین کیس‌های لیفت صورت و … بپردازیم.

کلینیک تخصصی رز ایرانیان یکی از مجهزترین کلینیک‌های ایران می‌‌باشد که برخی از دستگاه‌های معروف جهان تنها در این کلینیک در ایران موجود است که عزیزان بر اساس مشکل خود می‌توانند به کلینیک رز ایرانیان مراجعه کرده و مشاوره‌ای با بهترین و مجرب‌ترین پزشکان فوق‌تخصص داشته باشند.

بهترین روش برای لیفت صورت

با افزایش طرفداران لیفت صورت، بر شمار روش‌های لیفت صورت نیز افزوده می‌شود، اما سؤالی که پیش می‌آید این است که بهترین روش برای لیفت صورت در بین روش‌های ارائه شده ‌‌‌کلینیک‌های مختلف، چه روشی است؟ از مهمترین کاراکترهای تشخیص بهترین روش لیفت صورت می‌توانیم به بازدهی روش به‌کاربرده شده توجه کنیم؛ یک جراح ماهر و باتجربه باید به این نکته توجه کند، که چه روشی برای چه فردی مناسب است؟! پاسخ صحیح به این سؤال مستلزم مطالعات زیاد و تجربه‌های فراوان در کنار تخصص و مهارت بالای پزشک است.

تجهیز بودن یک کلینیک و یا یک مطب باعث می‌‌شود که پزشک در انتخاب بهترین روش دچار محدودیت نشود؛ به همین دلیل ما برای لیفت صورت کلینیک رز ایرانیان را به عنوان یکی از برترین کلینیک‌های ایران و جهان معرفی می‌کنیم که مجهز به پیشرفته‌ترین دتسگاه‌های روز دنیا است و بسیاری از دستگاه‌های موجود در این کلینیک تنها دستگاه‌ موجود در ایران هستند.

روش‌های لیفت در کلینیک رز ایرانیان

در کلینیک رز ایرانیان روش‌های گوناگونی برای لیفت صورت انجام می‌شود که به آن‌ها اشاره خواهیم کرد:

روش‌های زیادی نظیر، میکرونیدلینگ، میکرودرم، مزوتراپی و … برای افزایش کلاژن‌سازی پوست و جلوگیری از افتادگی پوست در کلینیک تخصصی رز ایرانیان ارائه می‌شوند که در اشخاص گوناگون با توجه به مشکلات آن‌ها به کار برده می‌شوند. تمامی روش‌های ذکر شده اعم از پیشگیری‌کننده‌ها و یا روش‌های درمانی جوانسازی همه به تحریک کلاژن‌سازی و قوام پوست کمک می‌کنند و عیوب پوست را کاهش می‌دهند.

اما از جدیدترین روش‌ها که در حال حاضر تنها در کلینیک تخصصی رز ایرانیان ارائه می‌‌شوند روش ترماژ و فراکسل C&B است که طی عملیاتی غیرتهاجمی باعث تولید حداکثر کلاژن جهت از بین بردن چین و چروک‌ها و رفع علائم پیری پوست عمل می‌کنند که نتیجه آن در کمترین تعداد جلسات نمایان خواهد شد. اکنون به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

لیفت صورت با دستگاه فراکسل

دستگاه فراکسل یکی از بهترین دستگاه‌های لیفت صورت می‌‌باشد که جز ایجاد قرمزی اندک بر روی پوست هیچ عارضه خاصی روی پوست ایجاد نمی‌کند، در عوض در لایه‌های زیرین پوست سبب تولید کلاژن و دیگر فاکتورهای ترمیمی مورد نیاز برای رفع چین و چروک‌ها می‌شود. عملکرد دستگاه فراکسل به‌گونه‌ای است با ایجاد کانال‌های ریز میکروسکوپی در داخل پوست سبب افزایش کلاژن‌سازی پوست می‌شود، بدین صورت که بخش‌های سالم پوست برای ترمیم این کانال‌های میکروسکوپی پوست را ترمیم و درمان می‌کنند. و هر آنچه که پوست برای ترمیم نیاز دارد، خود پوست تولید می‌کند.

برای لیفت صورت با دستگاه فراکسل نیاز به چندین جلسه می‌‌باشد که فرد تأثیر معجزه‌آور این دستگاه را درهمان جلسه اول خواهد دید. کلینیک رز ایرانیان برخلاف کلینیک‌های دیگر که همچنان از دستگاه‌های قدیمی لیفتینگ صورت، استفاده می‌کنند، به دستگاه جدید فراکسل C&B مجهز می‌‌باشد و خدمات گوناگونی در زمینه لیفت ارائه می‌دهد.

در صورتی که شما نیز تمایل به لیفت صورت با دستگاه شگفت‌انگیز فراکسل C&B را دارید می‌توانید همین الآن به پیج اینستاگرام کلینیک رز ایرانیان پیام بدهید یا با شماره‌تماس‌های کلینیک در روزها و تایم اداری تماس بگیرید تا در خدمت شما باشیم.

 

چه کسانی می‌توانند از فراکسل استفاده کنند؟

دستگاه فراکسل به علت خاصیت تحریک‌کنندگی کلاژن‌سازی پوست می‌تواند در زمینه‌های گوناگون در جهت رفع مشکلات پوستی مختلف به اشخاص کمک شایانی کند، که اکنون قصد داریم به بهترین کاندیدای این دستگاه بپردازیم:

 • پس از نمایان شدن چین و چروک‌ها ، هر چند که عمیق باشند، می‌توانید با دستگاه فراکسل تعداد زیادی از آن‌ها را از بین ببرید.
 • افرادی که از منافذ باز پوستی خود رنج می‌برند نیز می‌توانند با دستگاه فراکسل باعث افزایش کلاژن‌‌سازی پوست خود شوند و در نتیجه این منافذ بسته شوند.
 • جای جوش یکی دیگر از مشکلات پوستی می‌باشد که پس از چند جلسه فراکسل بسته به مشکل پوست فرد تا حد زیادی درمان می‌شود.
 • رفع جای‌زخم، جای بخیه و رد هر نوع آسیب پوستی دیگر نیز می‌تواند با لیزر فراکسل محو شود.
 • افرادی که به دنبال پیشگیری از پیری پوست به دنبال کاهش کلاژن‌سازی و چربی پوست هستند می‌توانند با لیفت صورت توسط فراکسل از این روند جلوگیری کنند.
 • در برخی موارد برای رفع استریاها و تحریک کلاژ‌ن‌سازی در محل استریاها به عنوان یک روش درمانی مکمل از فراکسل استفاده زیادی می‌شود.

چه کسانی نمی‌توانند از فراکسل استفاده کنند؟

معمولاً اغلب افراد می‌توانند از فراکسل برای لیفت صورت خود و رفع بسیاری از مشکلات پوستی خود استفاده کنند؛ مگر اینکه مشکلاتی از جمله مشکلات زیر را داشته باشند، که بهتر است از انجام لیفت صورت خودداری کنند تا پزشک مربوطه به آن‌ها اجازه لیفتینگ صورت را بدهد:

 • زنانی که باردار هستند.
 • افرادی که پوست آن‌ها آلرژی به عملکرد این دستگاه دارند.
 • انجام فراکسل بر روی نواحی‌ای که زخم دارند ممنوع است.
 • اگر ناحیه‌ای که قرار است فراکسل بر روی ان انجام شود دارای عفونت باشد، نباید بر روی آن فراکسل انجام داد.
 • کسانی که باطری قلب دارند نیز نمی‌توانند از این دستگاه استفاده کنند.
 • · افرادی که بیماری صرع دارند، بهتر است قبل از انجام هر گونه اقدامی با پزشک مشورت کنند.
 • اگر مشکل و یا بیماری خاصی دارید، بهتر است قبل از آن با پزشک خود مشورت کنید تا دچار عارضه خاصی نشوید.

لیفت صورت با دستگاه ترماژ

دستگاه ترماژ، یک دستگاه کمیاب و عالی‌ برای لیفت صورت می‌باشد. این دستگاه تنها در کلینیک تخصصی رز ایرانیان موجود می‌‌باشد، به همین دلیل اگر تمایل به انجام لیفت صورت با دستگاه ترماژ دارید می‌توانید با مراجعه به کلینیک رز ایرانیان از خدمات لیفت صورت با ترماژ بهره ببرید. دستگاه ترماژ با عملکرد فوق‌العاده خود باعث القای زخم بر روی ناحیه مربوطه می‌شود و مغز با تصور اینکه بر روی ناحیه مربوطه زخمی وجود دارد، شروع به ترمیم آن ناحیه می‌کند؛ و این در حالی است که دستگاه ترماژ باعث ایجاد هیچ‌گونه زخمی نمی‌شود و تنها در القای داشتن زخم به مغز فعالیت می‌کند.

همین موضوع سبب افزایش کلاژن‌سازی و الاستین پوست می‌شود و در نهایت با افزایش کلاژن‌سازی و الاستین، پوست شروع به ترمیم خود می‌کند. به همین دلیل این روش غیرتهاجمی، بسیار پرکاربرد نیز می‌باشد، زیرا هیچ دوره نقاهتی همچون روش فراکسل ندارد و تنها یک الی سه روز پوست فرد قرمز می‌‌‌باشد.

دستگاه ترماژ از همان جلسه اول نتیجه بسیار عالی‌ای به فرد ارائه می‌دهد، به گونه‌ای که بسیاری از مراجعین کلینیک تخصصی رز ایرانیان پس از مراجعه در جلسه اول خود مشتاق هستند تا جلسه دیگری نیز با دستگاه ترماژ اقدام به لیفت صورت خود کنند.

لیفت صورت با دستگاه ترماژ

چه کسانی می‌توانند از ترماژ استفاده کنند؟

تمامی مشکلات پوستی افراد که برای بهبود خود نیاز به کلاژن‌سازی دارند، می‌توانند با دستگاه ترماژ بهبود یابند. از جمله مشکلات رایجی که فرد می‌تواند با دستگاه ترماژ به بهبود آن‌ها کمک کند، موارد زیر هستند:

 • رفع چین و چروک
 • افزایش قوام پوست
 • رفع سلولیتی
 • رفع افتادگی پلک و جایگزین بلفاروپلاستی
 • لیفت سینه
 • جمع کردن پوست پس از استفاده از دستگا‌های لاغری موضعی
 • جلوگیری از پیری پوست
  دستگاه ترماژ یکی از قدرتمندترین دستگاه‌های محرک کلاژن‌سازی می‌‌باشد که با عملکرد فوق‌العاده خود سبب رفع مشکلاتی که در بالا ذکر کردیم می‌شود.

چه کسانی نمی‌توانند از ترماژ استفاده کنند؟

همه افرادی که نیاز به یک محرک برای کلاژن‌سازی، الاستین و دیگر فاکتورهای ترمیم کننده پوست دارند، می‌توانند از دستگاه ترماژ کمک بگیرند.

 • افرادی که دارای بیماری‌های خاصی از جمله صرع، بیماری‌های خودایمنی و … هستند بهتر است که قبل از انجام لیفت صورت با دستگاه ترماژ با پزشک خود مشورت کنند.
 • افرادی که حساسیت پوستی حاد دارند نیز نباید از دستگاه ترماژ استفاده کنند مگر اینکه پزشک مربوطه اجازه استفاده بدهد.
 • بر روی زخم‌های باز به ویژه زخم‌های عفونی نیز نباید ترماژ کرد.
 • بهتر است افراد پس از گذر دوره بلوغ، اقدام به ترماژ کنند.
 • هر چند که انجام لیفت و یا هر اقدام درمانی دیگری با دستگاه ترماژ پس از تأیید پزشک مشکلی ندارد و فرد می‌تواند از مزایای این دستگاه بهره ببرد.

بهترین دستگاه برای لیفت صورت

بهترین دستگاه برای لیفت صورت دستگاهی است که با روشی غیرتهاجمی بیشترین تأثیر را می‌گذارد. دستگاه‌های لیفت صورت باکیفیت باید به گونه‌ای باشند که در جلسه اول تأثیر آن‌ها، هرچند کم مشخص شود. به همین دلیل ما دستگاه ترماژ و دستگاه فراکسل C&B را در حال حاضر به عنوان بهترین دستگاه‌های لیفت صورت معرفی می‌کنیم.

این دو دستگاه با روش کاملاً غیرتهاجمی سبب می‌شوند فرد نهایت تا سه روز پوستی قرمز داشته باشد و کلاژن‌سازی پوست افزایش یابد. اغلب پزشکان دنیا، عقیده دارند که این دو دستگاه هیچ دوره نقاهتی ندارند، و قرمزی صورت در بسیاری از افراد تنها یک روز ماندگار است و بعد از آن می‌توان با میکاپ قرمزی صورت را پوشش داد.

دستگاه‌های لیفتینگ صورت کلینیک تخصصی رز ایرانیان در جهت ارائه بهترین نتیجه به مراجعین انتخاب شده‌اند، به همین دلیل نظیر همچین دستگاه‌هایی در ایران بسیار کم دیده می‌شود تا حدودی که می‌توان گفت این دستگاه‌ها تنها در کلینیک خصصی رز ایرانیان حضور دارند.

خدمات کلینیک رز ایرانیان جهت لیفت صورت

خدمات کلینیک رز ایرانیان جهت لیفت صورت بسیار گسترده و متنوع می‌‌باشد؛ تمامی این خدمات با دو هدف مهم ارائه می‌شوند:

 • پیشگیری از پیری پوست
 • درمان پیری پوست
  پس در صورتیکه شما نیز به دنبال درمان پیری و یا پیشگیری از آن هستید، می‌توانید از دستگاه‌های پیشرفته روز دنیا در کلینیک تخصصی رز ایرانیان بهره ببرید و برای انتخاب بهترین دستگاه توسط مجرب‌ترین پزشکان برای لیفتینگ صورت خود و عزیزانتان از کلینیک رز ایرانیان وقت مشاوره بگیرید.

هزینه لیفت صورت در کلینیک

هزینه لیفت صورت در کلینیک بر اساس موارد مختلفی صورت می‌گیرد که پس از جلسه مشاوره با پزشک تعیین می‌شود؛ از جمله مواردی که در تعیین قیمت مؤثر هستند، می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • تعداد جلسات مورد نیاز برای رفع مشکل پیش‌آمده
 • نوع روش انتخابی برای لیفتینگ صورت
 • شدت مشکل فرد
  تمامی موارد بالا در تعیین هزینه‌های نهایی روش لیفتینگ تأثیر بسزایی دارند. از طرفی لیفتینگ صورت جز فعالیت‌های زیبایی به شما می‌رود و مشمول بیمه نمی‌شود.

هزینه لیفت صورت در کلینیک

برای مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید
Asset 18

دستگاه ترماژ

Asset 18

دستگاه ترماژ، به منظور افزایش کلاژن‌سازی بدون آسیب به پوست طراحی شده است. قدرت نفوذ این دستگاه برخلاف بسیاری از روش‌های تحریک کلاژن تا لایه‌های داخلی پوست است

لوکشین