Asset 18

لابیاپلاستی

Asset 18

افزایش لذت جنسی با زیباسازی ناحیه تناسلی.

لابیاپلاستی

لابیاپلاستی عنوان یکی از عمل‌های زیبایی واژن است که بسیار در بین زنان ایرانی کاربرد دارد. لابیاها بخشی از دستگاه تناسلی زنان هستند که با ساختار ویژه خود سبب هدایت صحیح خروج ادرار، جلوگیری از ورود عوامل بیماری‌زا به داخل واژن، محافظت از دستگاه تناسلی و … می‌شوند. اگر نمی‌دانید لابیا چیست بهتر است به دستگاه تناسلی خود جلوی یک آینه نگاه کنید تا در همان نگاه اول متوجه لابیاماژورها و لابیامینورهای خود شوید. لابیاماژورها بخش‌های بیرونی دستگاه تناسلی هستند که اطراف کلیتوریس و لابیامینورها را پوشانده‌‌اند و لابیامینورها در بخش خارجی واژن قرار گرفته‌‌اند و جلوی دهانه ورودی واژن را گرفته‌اند.

لابیاها یک زن علاوه بر نقش‌های ذاتی‌ای که در محافظت از دستگاه تناسلی یک زن دارند، در زیبایی ناحیه تناسلی وی نیز بسیار نقش حائز اهمیتی دارند. به گونه‌ای که افراد زیادی از بزرگ بودن لبیاها یا لابیاهای خود رنج می‌برند و به همین دلیل در روابط جنسی خود اعتماد به نفس پایینی دارند. از طرفی لابیاهای بزرگ در زنان، سبب می‌شود فرد هنگام پوشیدن لباس‌های تنگ، استفاده از نواربهداشتی، هنگام فعالیت‌های فیزیکی و … در ناحیه لابیاهای خود دچار سوزش و درد شود. به همین دلیل در برخی زنان عمل لابیاپلاستی عملی زیبایی محسوب می‌شود و در برخی دیگر علاوه بر زیبایی، عملی درمانی نیز محسوب می‌شود.

لابیاپلاستی یکی از عمل‌هایی است که در کلینیک تخصصی رز ایرانیان توسط مجرب‌ترین پزشکان زیبایی زنان صورت می‌گیرد و نتایج فوق‌العاده درخشانی را ایجاد می‌کند که برای دیدن نمونه کار می‌توانید به کلینیک تخصصی زیبایی رز ایرانیان مراجعه کنید و علاوه بر آن از خدمات زیبایی آن از جمله لابیاپلاستی نیز بهره ببرید. ما امروز قصد داریم در مورد این عمل زیبایی زنان بیشتر بحث کنیم تا افرادی که متقاضی این عمل زیبایی هستند نسبت به این عمل با آگاهی بیشتری اقدام کنند.

لابیاپلاستی چیست

لابیاپلاستی عمل زیبایی‌ای است که در دسته عمل‌های زیبایی زنان قرار می‌گیرد و بر روی لابیاها با هدف کوچک کردن لابیاها صورت می‌گیرد. همچنین بانوانی که لابیاهای نامتقارنی دارند نیز می‌توانند این عمل زیبایی را انجام دهند. لابیاپلاستی با روش‌های گوناگونی صورت می‌گیرد که متناسب با شکل لابیاهای هر فرد، جراح مورد نظر باید روش به خصوصی را به کار ببرد.

در صورتیکه در به کاربردن روش انجام لابیاپلاستی برای هر فرد اشتباهی صورت گیرد، فرد مجدداً باید عمل ترمیمی لبیاپلاستی انجام بدهد. به همین دلیل توصیه می‌کنیم که برای انجام عمل لبیاپلاستی بهتر است که در همان ابتدا به یک پزشک ماهر و متبحر مراجعه کنید تا نیازی به عمل‌های ترمیمی نداشته باشید. از آنجایی که این عمل جز عمل‌های سخت به شمار می‌رود البته برای جراح نه بیمار، بهتر است که در انتخاب پزشک بسیار دقت شود. گروهی از افراد به آن عمل لبیاپلاستی می‌گویند و گروهی دیگر لبیوپلاستی و یا لابیاپلاستی . تمامی این اسامی همگی به عمل زیبایی لابیاپلاستی اشاره می‌کنند.

اگر شما نیز خواهان انجام این عمل هستید و یا نمی‌دانید که کیس انجام این عمل هستید بهتر است با پزشک متخصص مشورت کنید. عمل لبیاپلاستی با توجه به ساختار کلیتوریس شما باید به گونه‌ای انجام شود که باعث بزرگ دیده شدن کلیتوریس نشود و از طرفی لابیاها به صورت کاملاً قرینه کوچک شوند و در نهایت فرم دستگاه تناسلی شما بهبود یابد که اعمال این تغییرات نیاز به تجربه بالا و مهارت تخصصی جراح لابیاپلاستی شما دارد. در برخی موارد ممکن است نیاز به انجام عمل‌های زیبای دیگری نیز برای بهبود وضعیت تناسلی فرد باشد؛ مثلاً در زنانی که کلیتوریس سایز بسیار بزرگی دارد تا حدیکه هنگام لباس پوشیدن خیلی اذیت می‌شوند باید در کنار عمل لابیاپلاستی عمل زیبایی کلیتوریس نیز صورت گیرد.

تعیین تمامی عمل‌های زیبایی مورد نیاز پس از تشخیص پزشک و پس از جلسه مشاوره صورت می‌گیرد؛ به همین دلیل می‌توانید جهت مشاوره به پیج اینستاگرام کلینیک رز ایرانیان پیام بدهید و یا با شماره‌های تماس درج شده در سایت کلینیک تخصصی رز ایرانیان تماس بگیرید تا به شما در زمینه لابیاپلاستی مشاوره بدهند.

بهترین روش برای لابیاپلاستی

بهترین روش برای لابیاپلاستی روشی است که توسط یک پزشک متخصص و توانا انتخاب شده باشد.

در کل سه روس برای انجام لابیاپلاستی وجود دارد:

 • لابیاپلاستی با لیزر
 • لابیاپلاستی با تیغ جراحی
 • لابیاپلاستی با روش سافرینگ

افرادی که لابیاهایی با سایز کوچک دارند می‌توانند از لابیاپلاستی با روش سافرینگ استفاده کنند؛ این روش برای افرادی مناسب است که نیاز به اعمال تغییرات کمتر از یک سانت دارند، و در افرادی که لبیاها معمولاً بزرگ هستند هیچ کاربردی ندارد. در دو روش دیگر، پزشک شما پس از معاینه لابیاها و مشخص کردن تیپ لابیاها، بر اساس مشکل فرد روش مناسب فرد را انتخاب می‌کند. در بین روش لابیاپلاستی با لیزر و جراحی، روش لابیاپلاستی با لیزر روشی است که جراح برش‌های لابیاها را با لیزر می‌زند و به همین دلیل خونریزی و دوره نقاهت کاهش می‌یابد.

بهترین روش برای لابیاپلاستی

لابیاپلاستی از جنبه‌ای دیگر با سه روش دیگر نیز صورت می‌گیرد که بهتر است به این نکته نیز بپردازیم:

 • بی‌هوشی
 • بی‌حسی
 • خواب عمیق

در بین این سه روش، بی‌حسی بهترین روش ممکن می‌‌باشد، زیرا به کمک کرم مخصوصی پزشک اقدام به سر کردن بیمار می‌کند و بدون احساس ذره‌ای درد، عمل لابیاپلاستی انجام می‌شود. در روش بی‌هوشی نیاز به تجهیزات گسترده‌ای می‌باشد و از طرفی به دلیل عوارض بی‌هوشی اصلاً این روش توصیه نمی‌شود.

در روش خواب عمیق نیز بیمار علاوه بر بی‌حس شدن با خوردن دارویی مخصوص، به خواب عمیقی فرو می‌رود و پس از اتمام جراحی بیدار می‌شود. افرادی که ترس از عمل دارند می‌توانند به جای بی‌هوشی از این روش بهره ببرند.

بهترین دستگاه برای لابیاپلاستی

دستگاه‌های زیادی برای انجام لبیاپلاستی طراحی شده‌اند اما از بهترین دستگاه‌ها برای لابیاپلاستی دستگاه لیزرمونالیزاتاچ می‌‌باشد، این دستگاه با بهره‌گیری از فناوری CO2  باعث ایجاد حداقل خونریزی می‌شود و تا حدی می‌توان گفت لابیاپلاستی با لیزر روشی بدون خونریزی می‌‌باشد.

از طرفی لیزر مونالیزاتاچ در لابیاپلاستی سبب می‌شود که زخم‌ها نیاز به دوره نقاهت بالایی نداشته باشند و فرد پس از یک الی دو روز بتواند به محل کار خود برود ویا به راحتی به کارهای روزانه خود بپردازد. اما نکته‌ای که از دستگاه لیزر لابیاپلاستی و نوع آن مهمتر است، فردی است که با دستگاه کار می‌کند؛ جراح شما باید بتواند با تسلط کامل با این دستگاه کار کند. متأسفانه جراحان کمی در ایران هستند که توانایی انجام لابیاپلاستی به شکلی ایده‌آل را داشته باشند.

 

بهترین دستگاه برای لابیاپلاستی

خدمات کلینیک رز ایرانیان جهت لابیاپلاستی

کلینیک رز ایرانیان از جمله کلینیک‌های زیبایی‌ای می‌‌باشد که در زمینه‌های مختلف زیبایی خدمات گسترده‌ای می‌دهد. یکی از این خدمات، عمل‌های مربوط به زیبایی زنان می‌‌باشد که یکی از آن‌ها عمل لابیاپلاستی است، عمل لابیاپلاستی جز آن دسته از عمل‌هایی است که نیاز به تبحر بالای پزشک و دستگاه پیشرفته برش برای لابیاپلاستی با لیزر دارد.

هر دو این موارد در کلینیک تخصصی رز ایرانیان گردهم آمده‌‌‌اند تا مراجعین لابیاپلاستی تجربه دلنشینی از عمل لابیاپلاستی خود داشته باشند. افرادی که قصد دارند عمل لابیاپلاستی انجام دهند و یا به یک جلسه‌ مشاوره برای تصمیم‌گیری قطعی برای انجام عمل لابیاپلاستی نیاز دارند، بهتر است با شماره تماس‌های کلینیک رز ایرانیان ارتباط برقرار کنند و جهت گرفتن وقت مشاوره اقدام کنند. کادر فوق‌تخصصی جراحی زنان کلینیک زیبایی رز ایرانیان منتظر استقبال از شما عزیزان می‌‌باشد.

ویژگی دستگاه مونالیزا در لابیاپلاستی

لابیاپلاستی با لیزر یکی از عمل‌های زیبایی رایج می‌با‌شد که امروزه در مرکزهای زیبایی زیادی انجام می‌شود. به همین دلیل دستگاه‌های گوناگونی برای ایجاد برش در عمل جراحی زیبایی لابیاپلاستی طراحی شده‌ان‌د که هر چند هدف اصلی آن‌ها یکی است اما تفاوت‌های بسیاری باهم دارند.

دستگاه لیزرمونالیزاتاچ در حال حاضر بهترین دستگاه برای انجام لابیاپلاستی با لیزر است، این دستگاه که علاوه بر این در جوانسازی ناحیه ژنیتال بسیار کاربردهای گسترده‌ای دارد، در ایجاد برش‌های لابیاپلاستی نیز نقش بسیار پررنگی دارد.

اما چرا لیزر مونالیزا نقش برجسته‌ای دارد؟

در پاسخ به این سؤال باید به چند مورد کلیدی در دستگاه لیزر مونالیزا به عنوان بهترین دستگاه برش برای لابیاپلاستی با لیزر اشاره کنیم:

 • این دستگاه با عملکرد خود باعث آسیب کمتر به رگ‌های خونی ناحیه لابیاها می‌شود.
 • احتمال ماندن رد بخیه پس از لابیاپلاستی با لیزرمونالیزا تاچ بسیار کمتر است.
 • دوره نقاهت فرد را بسیار کاهش می‌دهد.
 • این لیزر مختص زنان طراحی شده است.
 • همزمان با ایجاد برش به فاکتورهای انعقادی جهت انعقاد سریع زخم کمک می‌کند، تا حدیکه شاهد خونریزی چندانی در محل زخم نیستیم.
 • عوارض عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزاتاچ بسیار کاهش می‌یابند.

به همین دلیل اگر شما نیز کیس مناسب لابیاپلاستی با لیزر هستید بهتر است که این عمل را با لیزرمونالیزاتاچ انجام دهید.

ویژگی با دستگاه مونالیزا نسبت به دیگر دستگاه‌ها

دستگاه لیزر مونالیزا تاچ به دلیل اینکه برای رفع مشکلات زنان طراحی شده است و در کل برای عمل‌های زیبایی زنان است بسیار کارآمد و بهتر از دستگاه‌های موجود در بازار برای برش‌های لابیاپلاستی می‌‌باشد. این دستگاه با قابلیت برش‌های دقیق و ظریف خود توانایی ارائه یک نتیجه کاملاً بی‌نقص را دارد، که البته قبل از انتخاب دستگاه، مهارت پزشک شما اهمیت دارد.

کلینیک تخصصی رز ایرانیان به دستگاه‌های عالی و برتر دنیا مجهز می‌‌باشد که یکی از این دستگاه‌ها، دستگاه‌ لیزر مونالیزاتاچ می‌‌باشد. به همین دلیل با خیالی آسوده می‌توانید جهت انجام لابیاپلاستی با لیزر به کلینیک رز ایرانیان مراجعه کنید.

چه کسانی می‌توانند از دستگاه مونالیزا استفاده کنند؟

بهتر است که قبل از انجام لابیاپلاستی با یک جراح خبره مشورت کنید؛ اگر شما کیس لابیاپلاستی با لیزر هستید می‌توانید از لابیاپلاستی با لیزرمونالیزا تاچ بهره ببرید.

از طرفی افرادی که شاغل هستند و یا خواهان دوره نقاهت بسیار کوتاه می‌‌باشند، بهترین کیس انجام عمل لابیاپلاستی با لیزرمونالیزاتاچ می‌‌باشند.

زیرا لیزرمونالیزاتاچ طی فرایندی بدون خونریزی، با ایجاد کمترین جراحت و عارضه سبب کاهش دوره نقاهت لابیاپلاستی شده و به همین دلیل یکی از بهترین گزینه‌های پیش روی افرادی است که قصد انجام لابیاپلاستی با لیزر دارند.

چه کسانی نمی‌توانند از دستگاه مونالیزا استفاده کنند؟

تمامی افرادی که قصد دارند لابیاپلاستی را با لیزر انجام دهند و پزشک آن‌ها نیز این روش را برای آن‌ها مناسب می‌داند، کیس مناسب این عمل می‌باشند، اما اگر فردی دچار عارضه خاصی باشد که پزشک برای وی لابیاپلاستی را ممنوع کرده باشد نمی‌تواند لابیاپلاستی با لیزر انجام دهد؛ مانند گروه‌های زیر:

 • زنان باردار
 • افرادی که مبتلا به عفونت واژن هستند
 • افرادی که دارای زگیل تناسلی و یا تبخال تناسلی هستند
 • برخی بیماری‌ها باعث ایجاد محدودیت در انجام عمل‌ زیبایی لابیاپلاستی می‌شود.
 • مشکلات انعقادی و کم بودن فاکتورهای انعقادی خون نیز از دیگر عواملی هستند که مانع از انجام عمل لابیاپلاستی می‌شوند.

بهتر است قبل از انجام هرگونه اقدامی با پزشک خود مشورت کنید.

هزینه لابیاپلاستی در کلینیک رز ایرانیان

هزینه لابیاپلاستی در کلینیک رز ایرانیان بر اساس شکل لابیاهای فرد، روش به کار رفته در انجام عمل وی و مسائل دیگری که پس از تشخیص پزشک مشخص می‌شوند، تعیین می‌شود. هزینه‌های عمل لابیاپلاستی تحت پوشش هیچ بیمه‌ای نمی‌‌باشد، زیرا این عمل جز عمل‌های زیبایی به شمار می‌‌رود.

برای تعیین هزینه‌های عمل لابیاپلاستی می‌توانید یک جلسه مشاوره با جراح زیبایی زنان کلینیک تخصصی رز ایرانیان داشته باشید که بر اساس شکل لابیاهای شما هزینه عملتان مشخص شود.

برای مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید
Asset 18

Asset 18

لوکشین