Asset 18

تزریق بوتاکس

Asset 18

بوتاکس بهترین روش برای از بین بردن چین و چروک و تعرق دست می باشد که در کلینیک تخصصی رز ایرانیان توسط پزشکان مجرب و مواد اولیه عالی برای مراجعین استفاده می شود .

تزریق بوتاکس چیست ؟

تزریق بوتاکس چیست ؟

احتمالاً شما هم در مورد تزریق بوتاکس، این ماده بی‌نظیر شنیده‌اید.
امروزه شاهد این هستیم که بسیاری از افراد از بوتاکس برای جوانسازی پوست خود، جلوگیری از تعریق، رفع برخی مشکلات دیگر و … استفاده می‌کنند.
به دلیل استقبال زیاد از این روش‌درمانی، کلینیک‌ها و مطب‌های زیادی در حال حاضر، خدمات گوناگونی در حیطه تزریق بوتاکس ارائه می‌دهند.
بوتاکس با حضور خود در علم پزشکی به عنوان یک ماده جادویی در رفع بسیاری از مشکلات پوستی، انقلابی بزرگ ایجاد کرد که همچنان با وجود طراحی دستگاه‌های لیفت فوق‌العاده پیشرفته، این ماده همچون قبل مورد استقبال اشخاص گوناگونی قرار گرفته است.
قبل از بررسی تزریق بوتاکس، به بررسی کاربردهای بوتاکس می‌پردازیم:
• رفع چین و چروک‌های صورت
• لیفت صورت
• قطع تعریق ناحیه‌ای خاص
• درمان لبخند لثه‌ای
• و…
اغلب افرادی که به ما برای تزریق بوتاکس مراجعه می‌کنند، معمولاً دچار کاهش حجم چربی و کلاژن پوست شده‌‌‌اند، این مشکل با گذر زمان، قرار گرفتن زیاد در معرض خورشید و … به وجود می‌آید و سبب پیری در چهره افراد می‌شود، این افراد برای ترمیم مشکلات پوستی خود با بوتاکس به کلینیک ما مراجعه می‌کنند.
تأثیر بوتاکس معمولاً از چند ساعت قبل تا چند روز بعد کامل می‌شود و اثر خود را به طور کامل بروز می‌دهد.
هرچند که دستگاه‌های زیادی برای لیفت صورت روانه بازار شده‌اند که نتایج بسیار عالی‌ای نیز در درمان چین و چروک‌های صورت دارند، اما بوتاکس در حال حاضر سریع‌ترین روش ممکن برای جوانسازی صورت است.
بوتاکس دارای برندهای مختلفی است، برحی از کلینیک‌ها و مطب‌ها تزریق بهترین برند بوتاکس را در مراکززیبایی خود انجام می‌دهند و سبب نتایج بسیار خوبی می‌شوند.
اما اغلب مراکز زیبایی دیگر از برندهای متفرقه و معمولی استفاده می‌کنند که باعث می‌شوند مراجعه‌کننده از نتیجه ناراضی باشد و تأثیری که از بوتاکس انتظار دارد، نبیند.
کلینیک تخصصی رز ایرانیان از جمله بهترین کلینیک‌های زیبایی ایران می‌با‌شد که از بهترین متریال‌های موجود جهت خدمت‌رسانی به شما عزیزان استفاده می‌کند.
در مورد بوتاکس نیز، از بهترین برند بوتاکس استفاده می‌کند و باعث ایجاد بهترین نتیجه‌ خواهد شد.
مراجعین بوتاکس از عملکرد خود برای تزریق بوتاکس در کلینیک رز ایرانیان بسیار راضی هستند.

بوتاکس چیست؟

احتمالاً می‌دانید که بوتاکس سم باکتری بوتولینوم است که در آزمایشگاه‌های مجهز و مخصوص جداسازی و سپس خالص‌سازی می‌شود.
این سم باعث فلج موقت ماهیچه مربوطه می‌شود.
در بدن همه آدما زمانی که پیام عصبی به ماهیچه مورد نظر قصد دارد برسد، ماده خاصی جهت صدور فرمان مغز به ماهیچه آزاد می‌شود.
بوتاکس با عملکرد خود مانع از این انتقال می‌شود و در نتیجه ماهیچه مورد نظر فلج می‌‌‌شود و در نهایت چین و چروک‌های فرد از بین می‌روند.
پس از تزریق بوتاکس، اثرات آن برای غیرفعال کردن آن ماهیچه شروع می‌شود و تاحدی ادامه ‌یابد که فرد دیگر نمی‌تواند به طور ارادی ماهیجه مورد نظر را منقبض کند.
شاید به نظر شما کمی ترسناک بیاید که یک فرد آگاهانه باعث ورود سم یک باکتری به بدن خود می‌شود ولی بوتاکس نهایتاً ۶ ماه بر روی پوست صورت و ۷ ماه بر زیربغل‌ها و یا کف دست‌ها برای جلوگیری از تعرق اثر دارد و به آرامی در طی این چند ماه بدن شروع به از بین بردن اثرات آن می‌کند.
و در نهایت اثر آن محو می‌شود.

بهترین روش برای تزریق بوتاکس

بهترین روش برای تزریق بوتاکس این است که پزشک شما از قبل نقاط تزریق را مشخص کند.
برای تعیین نقاط باید از دستگاه مقیاس مخصوص استفاده کرد و سپس پس از تعیین نقاط مشخص شده اقدام به تزریق آن در جای درست و عمق مناسب از پوست کرد تا بهترین نتیجه ممکن حاصل شود.
همچنین برا گرفتن نتیجه‌دهی بالا به ویژه برای کنترل عرق زیربغل با بوتاکس، باید دقیقاً سرتایمی که نیاز به تمدید بوتاکس است اقدام به تزریق مجدد کنید نه دیرتر و یا زودتر.
بهترین دستگاه برای تزریق بوتاکس
برای تزریق بوتاکس دستگاه خاصی وجود ندارد، بلکه با امپول می‌توان بوتاکس را به راحتی تزریق کرد.
اما چند نکته در تزریق بوتاکس باید توجه داشت:
• نقطه‌ای که عمل تزریق صورت می‌گیرد
• عمق تزریق بوتاکس
هر دوی این موارد که در بالا ذکر شد، در صورتیکه به درستی رعایت شوند در اثردهی بوتاکس می‌توانند تأثیر داشته باشند.
خدمات کلینیک رز ایرانیان جهت تزریق بوتاکس
کلینیک رز ایرانیان در زمینه تزریق بوتاکس خدمات گسترده‌ای دارد، این کلینیک با فراهم کردن بهترین ماده تزریقی بوتاکس و همچنین با بهره‌گیری از بهترین پزشکان متخصص در زمینه تزریق بوتاکس، سبب ایجاد نتایجی عالی در زمینه تزریق بوتاکس شده است که این نتایج درخشان در آلبوم تزریق بوتاکس کلینیک تخصصی رز ایرانیان موجود هستند.
همچنین برای ایجاد بهترین نتیجه نیاز به همکاری بیمار تا یک هفته پس از تزریق بوتاکس نیز می‌باشد که مشاورین کلینیک رز ایرانیان و پزشک نکات لازم و مهم را جهت پیشگیری از هرگونه مشکلی به بیمار گوشزد می‌کنند.
هر چند که این نکات بسیار ساده می‌باشند، مانند ماساژ ندادن محل تزریق بوتاکس برای چند روز و … ، اما بسیاری از کلینیک‌ها و مراکز به دلایل گوناگون این نکات مهم را به اندازه کافی گوشزد نمی‌کنند.
قطعاً عدم همکاری بیمار با پزشک، در نتیجه تزریق بوتاکس تأثیر منفی دارد.
در صورتیکه شما نیز خواهان انجام بوتاکس هستید، می‌توانید با خیال راحت از انتخاب خود به کلینیک رز ایرانیان مراجعه کنید و بهترین نتیجه ممکن را از تزریق بوتاکس خود بگیرید.
ویژگی بوتاکس
بوتاکس نوعی سم است.
شاید کلمه “سم” ترسناک باشد و تصور تزریق آن به صورت خودآگاهانه به داخل بدن ترسناکتر
، اما سم بوتولونیوم از باکتری‌ای به نام کلسترودیوم بوتولونیوم گرفته می‌‌شود.
خاصیت این سم در قطع ارتباط عصب و ماهیچه است.
جالب است بدانید در حال حاضر یکی از بهترین روش‌های درمان میگرن‌های عصبی و برخی اختلالات ماهیچه‌ای و یا واژینیسموس، بوتاکس می‌‌باشد.
در زمینه‌های زیبایی نیز از این ماده برای رفع افتادگی و چین و چروک‌های پوستی استفاده می‌شود.
بوتاکس پس از تزریق‌های پی در پی باعث می‌شود فرد نیاز به دوز بیشتری داشته باشد، زیرا بدن در هر بار تزریق بوتاکس مقاوم‌تر از قبل شده است.
از طرفی نهایتاً تا سه روز اثر خود رابه طور کامل می‌گذارد.
در حال حاضر بوتاکس یکی از روش‌های مهم، کارآمد، بسیار رایج و کم‌هزینه در ایران می‌‌باشد که به شما امکان رهایی سریع از چین و چروک‌های صورتتان را می‌دهد.

ویژگی تزریق بوتاکس نسبت به دیگر روش‌ها

تزریق بوتاکس به عنوان یکی از روش‌های بسیار رایج در لیفت صورت مطرح است.
خیلی از افرادی که به ما مراجعه می‌کنند از ما سؤال می‌پرسند که بوتاکس کنیم یا از فلان روش استفاده کنیم؟
د راین قسمت سعی می‌کنیم با استدلال درستی از روش‌های لیفت و بوتاکس به پاسخ سؤال این عزیزان برسیم:
• بوتاکس روشی بسیار سریع است، یعنی اگر شما برای یک مهمانی یا مراسم مهمی آماده می‌شوید، می‌توانید چند روز قبل اقدام به لیفت صورت خود با بوتاکس کنید.
• هزینه لیفت با بوتاکس به نسبت روش‌های دیگر کمتر می‌باشد.
• طی یک جلسه و نهایت یک جلسه ترمیم که رایگان نیز می‌‌باشد فرد فرایند لیفت صورت خود را انجام می‌دهد.
• بوتاکس نیاز به هیچ دوره نقاهتی ندارد.
• بوتاکس یک روش موقتی می‌باشد که هر شش ماه یکبار باید تمدید شود، در حالیکه اگر به دنبال رش‌های دائمی هستد باید از روش‌های دیگر لیفت پوست استفاده کنید که اثردهی بالایی داشته باشند. روش‌های دائمی معمولاً نیاز به هزینه بیشتر دارند.
در کلینیک تخصصی رز ایرانیان دستگاه‌هایی جهت لیفت صورت به صورت دائم موجود هستند، که کار لیفت صورت شما را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهد و نتایج بسیار درخشانی را رقم می‌زند.
اگر شما نیز به دنبال بهترین روش لیفت هستید و بین تزریق بوتاکس و دیگر روش‌ها مانده‌اید، می‌توانید یک جلسه مشاوره با یکی از پزشکان خبره کلینیک رز ایرانیان داشته باشید تا به بهترین شکل ممکن بر اساس بودجه، انتظار شما از نتیجه پوست شما و … شما را راهنمایی کنیم.
چه کسانی می‌توانند از تزریق بوتاکس استفاده کنند

بهترین کاندیدای تزریق بوتاکس گروه‌های زیر هستند:

• افرادی که دچار چین و چروک‌های مختلف پوستی شده‌اند.
• اشخاصی که نیاز به لیفت صورت خود دارند.
• تزریق بوتاکس در نواحی‌ای که تعریق زیاد است می‌تواند در کاهش عرق و قطع آن کمک مؤثری کند.
درمان واژینیسموس
• تزریق بوتاکس جهت بالا بردن ابروها
• جلوگیری از افتادگی پوست و ظهور چین و چروک
• و …
اگر شک دارید که بوتاکس می‌تواند به شما کمک‌های لازم را بکند یا خیر، بهتر است که جلسه‌ای مشاوره با یک پزشک متخصص پوست و مو داشته باشید تا بهترین روش ممکن را به شما معرفی کنند.
همچنین در کلینیک زیبایی رز ایرانیان، به دلیل مجهز بودن این کلینیک به تمامی دستگاه‌ها، هیچ محدودیتی در انتخاب روش برای پزشک نیست، به همین دلیل بهترین روش ممکن توسط پزشکای کلینیک رز ایرانیان به شما معرفی خواهند شد.
چه کسانی نمی‌توانند از تزریق بوتاکس استفاده کنند
افرادی که مشکلات زیر را دارند بهتر است که از تزریق بوتاکس خودداری کنند:
• زنان باردار
• افرادی که دچار اختلال عصبی هستند
• اشخاصی که سیستم ایمنی بدنشان نقص دارد.
• اگر در محل تزریق بوتاکس، زخم فعالی وجود داشته باشد باید از تزریق بوتاکس خودداری کردو آن را به بعد موکول کرد.
بهتر است که قبل از تزریق بوتاکس، اگر دچار مشکل خاصی هستید با پزشک خود مشورت کنید تا در صورت وجود هر گونه مشکلی پزشک شما از تزریق بوتاکس خودداری کند.
هزینه تزریق بوتاکس
هزینه تزریق بوتاکس بر اساس مشکل هر فرد متفاوت می‌باشد.
بسته به مشکل هر فرد و شدت آن و همچنین نوع برند بوتاکس مصرفی، هزینه متفاوت می‌باشد، به همین دلیل توصیه می‌کنیم قبل از تزریق بوتاکس یک جلسه مشاوره با پزشک مربوطه داشته باشید.

برای مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید
Asset 18

دستگاه جوانسازی پوست ترماژ

Asset 18

دستگاه ترماژ، به منظور افزایش کلاژن‌سازی بدون آسیب به پوست طراحی شده است. قدرت نفوذ این دستگاه برخلاف بسیاری از روش‌های تحریک کلاژن تا لایه‌های داخلی پوست است

لوکشین